SEO
Trend

İçerik Siparişi İçin Brief Listesi

Merhaba, daha önce internette rastlamadığım, dolayısı ile eksikliğini gördüğüm bir konuda içerik hazırladım. Bu içeriğin konusu İçerik Siparişi İçin Brief Listesi.

SEO sektöründe olsun ya da olmasın, internette yerinizi hazırlamak için önemli konulardan birisi de İçerik. Elbette bu içerikleri hazırlamak sizin için büyük bir probleme dönüşebilir. Siz de içeriklerinizi bir editöre hazırlatmak, ve sitenize eklemek istiyor olabilirsiniz. Buraya kadar her şey harika!

Ancak, genellikle iletişim kopukluğundan kaynaklanan problemlerden dolayı, teslim edilen işler yetersiz ya da tamamen yanlış gelebiliyor. Bu da ücreti ödeyen kişiye maddi bir kayıp ya da zaman kaybı olabileceği gibi, yazıyı yazan editör (Emekçi) arkadaşımıza da büyük bir külfet olabiliyor. İşte tam da bu problemi çözebilmek için, içerik siparişi için brief listesi hazırladım.

içerik siparişi için brief listesi

Bu listeyi kendinize göre revize edebilir, eklemeler ya da çıkarmalar yapabilirsiniz. Brief Listesi almak için yorumlar bölümüne eposta adresinizi girerek bir yorum yapmanız benim için yeterli olacaktır. 12 Saat içinde e-posta adresinizde bir PDF dosyası göreceksiniz.

 

Deniz Işık

Ben, Deniz Işık. 2001 Yozgat doğumluyum. Hayatımı, dijital pazarlamanın bir alanı olan SEO'ya adadım. Daha önce, Türkiye'nin önde gelen ajanslarından birinde SEO Executive pozisyonunda çalıştım. Şuan Türkiye'de orta ölçekli firmalara Profesyonel SEO Danışmanlığı veriyorum.

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu