Yazılım

Sublime Text Nedir?

Sublime text, en iyi kod editörlerinden birisidir. Windows’un bir çok dağıtımını destekleyen Sublime text, düşük özellikli bilgisayarlarda bile çalışabiliyor. En çok tercih edilme sebeplerinden birisi de hızlı açılan, erişilebilirliği yüksek ve az kaynak kullan bir program olmasıdır.

Sublime text ile yapabileceklerinizin bir sınırı yok! Bildiğiniz bir çok dili, sublime text editörü ile yazabilirsiniz. Kolay açılı ve kolay kayıt edilir.

Ayrıca sublime text ile, uzak sunucuya bağlanabilir, uzak sunucudaki dosyalarla, masaüstünüzü kullanmadan erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede bir FTP programına ihtiyacınız kalmaz. Bu özellik, sublime text kullanan bir çok kişi tarafından bilinen bir özellik değil. Pratikliği seven kişiler için birebir. Çünkü zamandan kazanmak için en iyi özelliklerden birisi.

Sublime text aracını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Sublime text aracı, bir çok işletim sistemi tarafından desteklenmektedir ve sublime text tamamen ücretsiz indirilebilir ve kullanılabilirdir.

Sublime text indirme bağlantısı

Deniz Işık

Ben, Deniz Işık. 2001 Yozgat doğumluyum. Hayatımı, dijital pazarlamanın bir alanı olan SEO'ya adadım. Daha önce, Türkiye'nin önde gelen ajanslarından birinde SEO Executive pozisyonunda çalıştım. Şuan Türkiye'de orta ölçekli firmalara Profesyonel SEO Danışmanlığı veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu